О статьях

Мы постарались собрать интересные статьи по технологиям строительства на загордном участке. Сейчас все больше людей переезжают жить в свой построенный дом, а еще больше людей хотят постоить свой дом. Именно для этих людей могут быть полезны наши статьи, так как в технологиях сейчас можно запутаться. Желаем успехов в освоении технологий строительства!

Статьи



Поиск





    Мультиварки

    Мультиварки — побутові прилади, здатні виконувати кілька функцій і мають програмне керування. З'явилися на європейських ринках із початку XXI століття як дочірня побутова техніка скороварок. Купити мультиварку – значить полегшити життя господині в сучасному швидкісному світі.

    За допомогою апарата можна обсмажити продукти, зварити, стушкувати, приготувати страви на парі й у фритюрі, підігріти їжу, підтримати потрібну температуру їжі.

    Переваги мультиварки

    • приготування різних страв без зайвих зусиль, брак постійного контролю під час цього;
    • тривале збереження певної температури їжі за потреби;
    • програмне керування в процесі роботи, що виконується в автоматичному чи напівавтоматичному режимі;
    • наявність програм, у яких автоматично задається час приготування;
    • їжа практично не пригоряє, оскільки використовується спеціальний шар для покриття ємності; витрачається менше олії, а це важлива роль у дієтичному харчуванні;

    Але головна перевага цієї техніки полягає в автоматичному процесі отримання страв, який дає споживачу змогу раціональніше використовувати свій час і за умови вмілої експлуатації приладу отримати досить різноманітне меню. Крім того, мультиварка може виконати роль скороварки, пароварки, електричної сковороди, печі.

    Будова мультиварки

    Корпус виготовлений із тугоплавкого пластику або нержавіючої сталі. У деяких моделях застосовується їхнє поєднання.

    У корпус вмонтований нагрівальний елемент, температура нагрівання якого варіюється від 40 до 180 градусів. Деякі мультиварки забезпечені опцією 3D-нагрівання, яка дає змогу прискорити процес роботи на одну третину. Прогрівання продуктів відбувається з трьох сторін, побутові прилади цього типу мають додатковий захист, з порожньою чашею прилад не ввімкнеться й автоматично спрацює у разі перегрівання. Під час роботи мультиварки в режимі випікання 3D-нагрівання здатне зіграти важливу роль.

    Усередині корпусу розміщена чаша для продуктів. Вона зазвичай знімна, обладнана антипригарним тефлоновим або керамічним покриттям. Деякі моделі пропонують повністю керамічні чаші, їхня вартість більша, але матеріал має більшу міцність. Пропоновані об’єми чаш, залежно від моделі, 1,6 л — 6,4 літра.

    У корпус вмонтований блок, що складається з дисплея і кнопок керування — механічних, сенсорних або поворотного перемикача.

    Розрізняють певні типи побутових приладів:

    • Мультиварки-скороварки, у яких їжа готується за підвищеного тиску, що скорочує час отримання готових страв;
    • Рисоварки, де процес варіння рису автоматизований, а господині треба лише відміряти потрібну кількість інгредієнтів;
    • Су-віди, де використовується унікальна інноваційна технологія, що дає змогу зберегти корисні речовини в продуктах, оскільки приготування йде без контакту з повітрям, у власному соку й за температури 50-80 градусів;

    Зручні в експлуатації прилади з функцією «мультикухар», тобто мають режим ручного керування, що дає змогу реалізувати кулінарну фантазію споживача.

    Мультиварки, завдяки своїй конструкції та режиму роботи, більш економічні в побуті. Приготування страв на газі, електроплиті обійдеться вам дорожче.

    Вирішивши купити мультиварку, визначте, якому типу приготування страв ви віддаєте перевагу. Ознайомтеся з функціональними особливостями й характеристиками цієї побутової техніки на нашому сайті, там само почитайте відгуки власників.

    Ціни на продукцію цієї категорії різні, переглянувши їхній діапазон, можна визначитися з вибором моделі й придбати вподобану техніку. У цьому допоможе наш інтернет-магазин.

    Пропонуємо також обрати в нашому інтернт-магазині мікрохвильові печі, скороварки та іншу техніку для кухні.

    Дата: 21.11.2020.